Przejdź do treści

Powiatowa Stacja
Sanitarno-Epidemiologiczna w Przysusze
ul. Szkolna 7, 26-400 Przysucha

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny
w Przysusze przyjmuje interesantów:

w poniedziałki od 13:00-15:00
telefon: (48) 675-23-37
przysucha@psse.waw.pl

Informacja dotyczaca przetwarzania danych osobowych

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie wspólnie z 38 Powiatowymi Stacjami Sanitarno-Epidemiologicznymi i Graniczną Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną, sprawuje nadzór sanitarny nad ponad 5 milionami mieszkańców regionu. Zapraszamy do zapoznania się z oceną stanu sanitarnego województwa mazowieckiego.

Strona główna

Aktualności

"LEŚNE INSPIRACJE"

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przysusze informuje, że w  dniu 12 września 2018 r. w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej  w Warszawie, przy ul. Nowogrodzkiej 82 odbyło się podsumowanie konkursu  fotograficznego  pod hasłem „Leśne inspiracje”, zorganizowanego przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Warszawie we współpracy z Lasami Państwowymi. Celem Konkursu fotograficznego było kształtowanie postawy szacunku do przyrody i odpowiedzialności za jej stan oraz wzbudzenie zainteresowania młodzieży bogactwem świata przyrody, a w szczególności królestwem grzybów.

          Wyróżnienie otrzymała Daria Wierzbowska - uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej z klasami sportowymi   im. Jana Kochanowskiego w Wieniawie, której serdecznie gratulujemy

 

Czytaj więcej

Ostrzeżenia

Nie ma dostępnych aktualności.